فروشگاه اتفا

  • admin
  • ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
  • دیدگاه‌ها برای فروشگاه اتفا بسته هستند

یکی از راه ‌حل‌های کاهش ترافیک در سطح شهر، استفاده از خدمات اینترنتی و خصوصا خرید اینترنتی ست. سال‌ها ست که این روش در بسیاری از کشورهای غربی ، خصوصا امریکا استفاده می‌شود که نتایج بسیار خوبی داشته است. با این‌ که خرید اینترنتی چند سالی ست توسط بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی در ایران راه ‌اندازی شده ، اما هنوز این سیستم خرید در بین مردم رایج نشده است. دلیل ‌های زیادی از جمله نبود اطلاعات کافی این نوع خریدها در بین مردم ، محدودیت‌های اینترنتی در ایران خصوصا سرعت پایین دسترسی به اینترنت و … برشمرد.

مزایای خرید اینترنتی
مزیت‌های زیادی برای خرید اینترنتی می‌توان برشمرد، از جمله:
۱- کاهش ترافیک: از مهم‌ترین مزیت‌های خرید اینترنتی، کاهش ترافیک و به تبع آن کاهش آلودگی محیط زیست می‌باشد.
۲- کاهش اتلاف زمان و صرفه‌جویی در وقت: امروزه با توجه به مشغله‌های زیاد کار و زندگی، صرفه‌جویی در زمان بسیار اهمیت پیدا کرده است. زمانی که شما در خانه و یا در محل کار وقت اضافه‌ی کوچکی داشته باشید، خیلی راحت و سریع می‌توانید کالای مورد نیاز، برند و … را پیدا کرده و اقدام به خرید نمایید. کالای مورد نظر به سرعت در اختیار شما قرار خواهد گرفت و نیازی به رجوع به فروشگاه نخواهید داشت.
۳- امکان خرید در هر ساعت شبانه‌روز: چون خریدهای اینترنتی به صورت کامپیوتری ثبت می‌شود، امکان سفارش کالا در هر ساعت از شبانه‌روز امکان‌پذیر خواهد بود.
۴- امکان مقایسه کالاها: به طور مثال اگر به دنبال خرید یک دوربین دیجیتالی هستید، می‌توانید به راحتی برندهای مختلف را بر اساس نیاز و هزینه‌تان مقایسه و انتخاب کنید. در این‌جا هیچ‌کس بر روی نظر شما تاثیری نمی‌گذارد و فروشنده نمی‌تواند کالایی را به شما تحمیل کند. این شما هستید که با توجه به نیازتان کالا را انتخاب می‌کنید.
۵- امکان تبادل نظر در مورد محصولات: بسیاری از کاربران که یک کالا را استفاده می‌کنند، مزایا و معایب آن‌را در بخش نظرات بازگو می‌کنند. به این ترتیب خریدار می‌تواند مزایا و معایب کالای مورد نظر را بشناسد و با اطلاعات کافی آن محصول را خریداری کند.

آخر روی دکمه‌ی پرداخت کلیک کنید. به این ترتیب خرید شما پایان می‌پذیرد و ظرف مدت ۱ تا ۳ روز، بسته به نوع انتخاب و نوع ارسال، کالا به دست شما می‌رسد. البته معمولا برای تهرانی‌ها تحویل کالا در همان روز انجام می‌شود.
یکی از مزیت‌های خوب فروشگاه اینترنتی ، بخش هدیه است که شما می‌توانید با وارد کردن آدرس و نام گیرنده، برای دوستان و آشنایان، هدیه در قالب یک بسته‌ی زیبا ارسال نمایید.

دیدگاه ها بسته شده اند.